KOMBİ

KOMBİNİN ÖZELLİKLERİ 18/24 ve 24/28 kW 24/28/35 kW kapasite seçenekleri ile yüksek ve düşük metrekareli kullanım alanlarında en uygun çözümü sunar. Bu sayede ihtiyaca uygun enerji tüketimi yaparak hem tasarruf hem de konfor sağlar.
KOMBİNİN ÖZELLİKLERİ 24-28-30-35-42-45 kW’lık kapasite seçeneği ErP A enerji verimlilik sınıfı Sessiz çalışma Doğalgaz ve LPG ile kullanım imkanı Sezonsal Verimlilik %92,9 Kalorifer Devresi için Eko ve Kontor Modu Oda termostatlan lle kontrol edilebilme Akilli oda termostati vastasıyla IOS ve Android uygulamalan ile kontrol edilebilme opsiyone 16 fark emniyet sistemi TEE PlanKOMBİNİN ÖZELLİKLERİ 30/35 ve 35/40 kW ısıtma ve sıcak kullanım suyu kapasite seçenekleri %94 yüksek verim değeri ve çok düşük gaz tüketimi 1:8'e varan modülasyon oranı 18 l/dk sıcak su debisi ile kesintisiz sıcak su kullanımı
KOMBİNİN ÖZELLİKLERİ 24/24, 30/30 ve 35/35 kW ısıtma ve sıcak kullanım suyu kapasitesi %94 mevsimsel enerji verimliliği ve yüksek tasarruf 1:10'a varan modülasyon oranı Sessiz calışma (24kW≤45 dB(A), 30kW≤49 dB(A), 35kW≤50 dB(A))
KOMBİNİN ÖZELLİKLERİ 23 kW, 26 kW, 30 kW ve 36 kW ısıl kapasite seçenekleri. ErP yönetmeliklerine uygun. Geniş Modülasyon aralığı 1:5'e kadar. Premix (ön karışım) brülör ile tam yanma teknolojisi. A enerji sınıfı Yoğuşma teknolojisi ile yüksek oranda yakıt tasarrufu. Yeni nesil paslanmaz çelik ısı eşanjörü Doğalgaz ve LPG ile çalışabilme (LPG’de sadece propan ile) Frekans kontrollü fan Frekans kontrollü PWM pompa Cold Burner teknolojisi ile daha yüksek enerji performansı NOx sınıfı 6-Düşük Emisyon değerleri ile çevre dostu Düşük emisyon değerleri ile çevre dostu Arıza teşhis ve emniyet sistemleri Yerden ısıtma sistemi ile uyumlu çalışabilme* Dış hava sensörü ile entegre çalışabilme (opsiyonel) Otomatik kontrol cihazı ile entegre çalışabilme (opsiyonel) Daikin fabrikalarında üretilmektedir.
KOMBİNİN ÖZELLİKLERİ Enerji tasarrufu Yüksek düzeyde güvenlik Düşük enerji tüketimi Yerel sıcaklık kontrol imkanı Termal etki Kısa sürede devreye alma kolaylığı Uzaktan kumanda ile 2 kademeli, 5 kademeli çalışma Gösterge ekranında adım bildirimi ve manuel kontrol imkanı Donma koruması Güvenli gaz valfi sistemi Servis ve kurulum 1300°c sıcaklığa kadar dayanıklı özel renk seçenekleri

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.