Lider Isıtma Soğutma Sistemleri Şirketimiz 2022 Yılında  Kurulmuştur.
        Faaliyetlerine öncelikle toptan satış grubun’da başlayan şirketimiz daha sonra hızlı bir şekilde bayilikler alarak büyümeyi hedeflemiş ve A’dan Z’ye kombi,kazan.șohben,sulu tip pelet kazan,havlupan,radyatör tesisat & doğalgaz ekipmanları grubunda hizmet vermeye başlamıştır.
       Profosyenel ekibimizle birlikte siz müşterilerimizi şirketimizde ağırlar,isterseniz işyerinizde ziyaret,ederek ürünlerimizi tanıtıp size uygun seçeneklerimizi birlikte belirleriz.
Baymak,Bosch.Buderus,Vaillant,Demirdöküm,Eca,Viessmann Marka Kombiler,
Kalde,Plastherm,Fay,Eska,Fle,Pepe,Evs yan ürünler gibi daha birçok markanın bayisi ve toptancısı olarak zengin ürün çeșitliliğini beğeninize sunmamız için aramanız yeterlidir.
       Sizin Memnuniyetiniz Bizim Mutluluğumuzdur !

VİZYON

Dünya genelinde hizmet veren Lider Isıtma Soğutma Sistemleri müşterilerimizin çevrim içi olarak satın almak istiyebilecekleri herşeyi bulabileceği ve keşvedebileceği dünyanın en odaklı şirketi olmak.

MİSYON

Doğru kalite fiyat oranını sağlayarak , geniş ürün yelpazesiyle tüketici beklentilerini en üst düzeyde karşılamak.

KALİTE POLİTİKASI

Lider Isıtma Soğutma Sistemleri olarak misyonumuz sürekli değişen ve gelişen, sahip olduğumuz birikim ve tecrübelerimizi, insana ve çevreye duyarlı bir șekilde gelişmelerinde uygulamak ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet vermekteyiz. Şirketimizin istikrarlı bir șekilde büyümesi için aldığımız kararların uygulamaya dökülmesi sırasında gerekli denetim mekanizmaları oluşturarak sürdürülebilir ve izlenebilirlik için yaptığımız yatırımlarımız ile gücümüzü kalitemizi ve bununla birlikte müșteri memnuniyetlerini artırarak üstün hizmet vermek için tüm ekibimiz ile birlikte çalışmaktayız.